Часто шукають: Сукня Самокат Ведмідь

Про нас

На сайті компанії SellMarket представлений широкий асортимент товарів для дорослих і дітей. Всі вони об'єднані одним загальним показником - високою якістю.

Всі основні акценти компанія направила на забезпечення максимальної якості наданої клієнтам продукції. Для покупців гарантована відповідна ціна на високоякісні продукти і гарантія їх тривалого терміну експлуатації.

Широкий асортимент - можливість вибору

Вже на сьогодні товари SellMarket придбала велика кількість покупців, багато з них, оцінивши якість і сервіс, перейшли в ранг постійних клієнтів.

Наші товари доставляються в усі регіони України. Ми досягли таких показників завдяки:

 • Високій якості продукції;

 • Широкому асортименту;

 • Відмінному сервісному обслуговуванню.

Для того щоб покупець міг в повній мірі ознайомитись з товарами, які пропонує SellMarket, ми намагаємося надавати максимальну кількість інформації про кожен вид продукції, незалежно від того, в якій категорії вона представлена.

Покупцям доступні відомості про:

 • Матеріали виготовлення;

 • Вікові обмеження (якщо є);

 • Виробника;

 • Комплектацію;

 • Додаткові параметри і характеристики.

На сайті публікуються фото і відео товару. У найближчому майбутньому буде впроваджена функція додавання фото та відеоматеріалів продукції безпосередньо покупцями. Найактивніші з них зможуть брати участь в конкурсах і вигравати призи.

Навігаційна система сайту

Що стосується категорій, то вибір у нас дуже великий. Для того щоб покупець не губився на величезних просторах сайту ми розробили зручну систему навігації. З її допомогою можна легко і просто знайти товар в кожній із запропонованих категорій, а їх на сьогоднішній день п'ять:

 • Товари для дітей;

 • Товари для відпочинку;

 • Спортивні товари;

 • Одяг, взуття та аксесуари;

 • Електротранспорт.

Фільтри пошуку за ключовими параметрами істотно скорочують час, витрачений на пошук відповідних товарів.

Професійні консультації

Менеджери SellMarket проходять регулярні кваліфікаційні тренінги у офіційних представників компаній-виробників, чиї товари представлені на нашому сайті. Це гарантує те, що при необхідності наші покупці в онлайн режимі зможуть отримати вичерпну професійну консультацію про товар, що їх зацікавив, його характеристики і нюанси експлуатації.

Вся політика компанії спрямована на те, щоб задовольнити потреби клієнтів. Саме для цього вже зараз на нашому сайті представлено вже понад 50 000 товарних позицій, асортимент яких ми постійно розширюємо.

Якість і обслуговування

Забезпечуючи своїм покупцям найкращі умови для вибору і придбання товарів, ми ретельно стежимо за тим, щоб кожна ​​ позиція на нашому сайті була на 100%. якісною. Ми не допускаємо в асортименті фальсифікату і не виставляємо на сайті товари від невідомих виробників або товари сумнівної якості.

У нас тільки високоякісні товари від надійних і перевірених часом солідних компаній-виробників. Це дозволяє нашим клієнтам економити власні кошти і використовувати придбану у нас продукцію протягом тривалого часу.

Якщо ж покупець сумнівається в своєму виборі або ж не готовий остаточно підібрати товар у відповідності зі своїми потребами, йому прийде на допомогу співробітник компанії. Фахівець допоможе підібрати оптимальну як за експлуатаційними характеристиками, так і за вартістю товарну позицію, враховуючи при цьому всі побажання клієнта.