Часто шукають: Сукня Самокат Ведмідь

Повернення товару

Весь товар, що знаходиться на сайті компанії SellMarket, має українські сертифікати якості, що дозволяє надавати покупцям гарантії якості на кожну без винятку одиницю свого товару.

У деяких випадках гарантії, що надаються SellMarket, можуть залежати від сервісної політики компанії, яка є виробником певного товару. Це в першу чергу стосується товарів для відпочинку, спортивних товарів та електротранспорту.

Вся техніка, яка знаходиться ​​на сайті, має необхідну супровідну документацію і гарантію від компанії - виробника. Підтверджує гарантійні зобов'язання талон, який оформляється менеджером SellMarket.

Сервісне обслуговування

Сервісне обслуговування на придбаний у нас товар виконується тільки в авторизованих сервісних центрах, встановлених виробником. При цьому гарантія не поширюється на такі сервісні послуги як:

  • Регулярне обслуговування;

  • Природній знос;

  • Вичерпані ресурси вироба.

Для того щоб сервісне обслуговування SellMarket не викликало невизначених ситуацій, при отриманні товару в поштовому відділенні необхідно переконатися у відсутності на ньому видимих ​​пошкоджень і наявність повної комплектації. З переліком комплектації можна ознайомитися в описі виробу або ж в керівництві по експлуатації, яке поставляється разом з товаром.