Часто шукають: Сукня Самокат Ведмідь

Гарантія та сервіс

Весь товар, що знаходиться на сайті компанії SellMarket, має українські сертифікати якості, що дозволяє надавати покупцям гарантії якості на кожну без винятку одиницю свого товару.

У деяких випадках гарантії, що надаються SellMarket, можуть залежати від сервісної політики компанії, яка є виробником певного товару. Це в першу чергу стосується товарів для відпочинку, спортивних товарів та електротранспорту.

Вся техніка, яка знаходиться ​​на сайті, має необхідну супровідну документацію і гарантію від компанії - виробника. Підтверджує гарантійні зобов'язання талон, який оформляється менеджером SellMarket.

Сервісне обслуговування

Сервісне обслуговування на придбаний у нас товар виконується тільки в авторизованих сервісних центрах, встановлених виробником. При цьому гарантія не поширюється на такі сервісні послуги як:

  • Регулярне обслуговування;

  • Природній знос;

  • Вичерпані ресурси вироба.

Для того щоб сервісне обслуговування SellMarket не викликало невизначених ситуацій, при отриманні товару в поштовому відділенні необхідно переконатися у відсутності на ньому видимих ​​пошкоджень і наявність повної комплектації. З переліком комплектації можна ознайомитися в описі виробу або ж в керівництві по експлуатації, яке поставляється разом з товаром.