Часто шукають: Сукня Самокат Ведмідь

Доставка та оплата

Терміни доставки продукції SellMarket можуть змінюватися в залежності від ступеня віддаленості пункту доставки. Для більшої зручності клієнти можуть вибрати найближче до себе відділення. Для цього потрібно перейти по посиланню нижче:   При оформленні заявки до 14.00 товар відправляється на поштове відділення в той самий день. Терміни доставки можна дізнатися вже в момент оформлення замовлення. Доставка обраного товару здійснюється двома способами.

   Доставка «Укрпоштою»

   Доставка поштовою службою здійснюється по всіх регіонах України, в яких є представництва компанії. На сайті «Укрпошта» є сервіс, за допомогою якого можна зручно відстежувати місцезнаходження посилки. Доставка займає до 3-х робочих днів.

   Доставка «Нової поштою»

   Доставка компанією «Нова пошта» можлива двома способами - самовивозом з поштового відділення або кур'єрською доставкою за вказаною в заявці адресою. Клієнтам надається можливість відстежувати всі етапи транспортування посилки. Доставка здійснюється по всіх населених пунктах, де є відділення «Нової пошти». Термін доставки до 3-х днів.

   Оплата

   Оплата замовленого товару здійснюється декількома способами:

   • попередній платіж;

   • післяплата;

   • готівковий і безготівковий розрахунок.

   При доставці продукції компаніями «Укрпошта» і «Нова пошта» можна попередньо розрахувати вартість доставки в Ваш населений пункт. При замовленні товару на суму понад 2000 грн компанія гарантує безкоштовну доставку.

   Компанія SellMarket щиро піклується про своїх покупців і надає тільки якісну продукцію. Наші клієнти можуть впевнено відкривати посилку, абсолютно не хвилюючись при цьому про якість отриманого товару.

   Слідуючи з чинним законодавством, компанія гарантує повернення і обмін товару на протязі 14-ти днів з моменту його отримання за умови, що товар не був у експлуатації.