Часто шукають: Сукня Самокат Ведмідь

Моноколесо

Sort by:

 • За замовчуванням
 • Ціна (за зменшенням)
 • Ціна (за зростанням)
 • Рейтинг (за зменшенням)
 • Новинки
 • Акційні
Моноколесо AIRWHEEL X8 + має збільшений радіус колеса 16" і ..
Предзаказ
Код: 10-10-08-03

13974грн. Без ПДВ: 13974грн.

Моноколесо AIRWHEEL X8 + має збільшений радіус колеса 16" і ..
Предзаказ
Код: 10-10-08-03

13974грн. Без ПДВ: 13974грн.

Моноколесо AIRWHEEL X8 + 170WH

Моноколесо AIRWHEEL X8 + має збільшений радіус колеса 16" і ..

13974грн. Без ПДВ: 13974грн.

Моноколесо – це електричний самохідний транспорт компактних розмірів, який призначається для переміщення однієї людини з вагою до 120 кілограм. Також називають моноциклом та електроколесом. Незважаючи на те, що багато хто вважає електро моноцикл розважальним транспортним, компактність, маневреність і висока швидкість роблять його незамінним рішенням для міста.

Завдяки своїй конструкції здатний їздити не тільки асфальтом, але також ущільненою ґрунтовою дорогою, травою, снігом і неглибоким піском. Наш магазин електросамокатів пропонує купити моноколесо від відомих брендів на вигідних умовах, достатньо підібрати відповідну модель та оформити покупку, або зателефонувати до спеціалістів магазину.

Електро моноколесо: конструкція та особливості

Конструкція транспорту досить проста: корпус, педалі, акумулятор, елементи керування, мотор та гіроскоп. Саме з допомогою електродвигуна з магнітним підшипником забезпечується працездатність транспорту. Усередині знаходяться спеціальні датчики, які допомагають утримувати потрібне положення у просторі. Також є електро моноколесо з бічними датчиками, щоб контролювати бічне переміщення.

Якщо говорити про особливості такого транспорту, порадує тривалість поїздки – деякі моделі здатні на одному заряді забезпечувати пересування на відстань до 30 кілометрів. А сам процес заряджання займає мінімум часу – трохи довше, ніж заряджання телефону. Повний заряд від 0% займає близько 3 годин.

Серед асортименту можна купити моноколесо в Україні зі швидкістю пересування до 30 кілометрів на годину, що цілком достатньо для переміщення в місті, а для заміських поїздок такий транспорт не зовсім безпечний та актуальний. Безперечною перевагою є те, що керування просто і значно простіше, ніж на тому ж велосипеді - потрібно тільки нахилитися вперед/назад для руху, або нахилити корпус у потрібному напрямку для повороту.

При цьому всім такий транспорт є більш ніж доступним. Магазин якісних моноколес може запропонувати моделі для різного бюджету. А завдяки співпраці з виробниками ми можемо пропонувати продукцію за цінами на 10-15% нижчими, ніж в інших магазинах.

Критерії вибору моноколіс

Перш ніж купити фірмове моноколесо в Києві чи інших регіонах країни, потрібно зробити правильний вибір, враховуючи низку критеріїв:

 • Дальність пробігу. Логічно, що чим вищий показник, тим краще. Враховуйте, якщо дальність бігу в моделі висока, тоді і з іншими характеристиками модель повний порядок. Рекомендуємо моделі з перебігом від 15 до 20 кілометрів мінімум. Важливо звертати увагу не тільки на заявлену дальність пробігу, але також на ємність акумулятора.
 •  Бренд. Незалежно від того, ви хочете купити дитячий транспорт чи моноколесо для дорослого, у будь-якому випадку потрібно вибирати продукцію відомих виробників. Це гарантуватиме надійність, якісне виконання та комфорт при експлуатації. Брендові моделі відрізняються якісною "начинкою".
 • Швидкість. Є моделі зі швидкістю 45 кілометрів на годину, але стандартним є 12-20 кілометрів на годину, чого достатньо, якщо вирішили придбати моноколесо у Києві чи іншому місті. Потужні та швидкі варіанти підходять для спортивного використання.
 • Розміри та вага. Чим він менший і легший, тим буде зручніше при експлуатації. Стандартними є 45х40х18, з такими моделями буде зручно в автобусі, машині, метро та просто на вулиці, коли потрібно переносити транспорт у руках. Вага має бути в межах 15-20 кілограм, інакше буде складно носити.
 • Діаметр коліс. Існують моделі до 18 дюймів. Чим вони будуть меншими, тим легше і компактніший транспорт, але складніше ним управляти. Для середнього дорослого оптимально купити моноцикл з діагоналлю 14-16 дюймів.

Крім цього, рекомендуємо звернути увагу на ергономічність, кліренс, обважування та дизайн. Останній пункт залежить лише від побажань.

Моноколісо від інтернет-магазину SellMarket

У нас в інтернет-магазині Sell Market зможете купити моноколесо, аксесуари для електротранспорту та багато іншого на вигідних умовах. У каталозі лише сертифікований товар відомих виробників, серед якого зможете підібрати потрібний варіант для себе. Працюємо безпосередньо з виробниками, тому вартість моноколеса та іншої продукції нижча, ніж у інших магазинах. Допоможемо зробити правильний вибір. Доставку проводимо Україною.