Часто шукають: Сукня Самокат Ведмідь

Як вибрати крісло-гойдалку для новонародженого

Як вибрати крісло-гойдалку для новонародженого
7 November, 2021

Індустрія товарів для дітей активно розвивається, тому тепер можна не стояти годинником біля люльки, намагаючись заколисувати дитину, а займатися іншими домашніми справами. На допомогу мамам тепер приходить крісло гойдалки для немовляти: це чудове рішення на етапі підготовки до сну.

Крісло гойдалка для дитини є спеціальною конструкцією, що складається з міцного каркаса (ніжок, підставки) і люльки, оббитої м'якою тканиною. Придбати крісло для заколисування малюка варто, якщо новонародженому нудно в ліжечку або необхідно переміщати його по квартирі, тому що немає можливості постійно спостерігати за ним у дитячій. Зазвичай такі крісла використовують доти, доки дитина не перестане в них влазити.

Дитяче крісло-гойдалка: переваги

  • На крісло для заколисування дитини найчастіше можна встановити підвісні іграшки, багато моделей йдуть з ними в комплекті. Вони допомагають дитині швидше заснути, а також можуть розважити її.
  • Крім іграшок на дитячі крісла гойдалки в Україні можна придбати музичні та розвиваючі модулі: багато магазинів рясніють асортиментом різних пристроїв для розваги малюка. Так ви створите справжній розважальний острівець для дитини і зможете зайнятися своїми справами, поки вона гратиме.
  • Крісла-гойдалки для дітей оснащені ременями безпеки, які застерігають дитину від випадання та травм. Тому, навіть відходячи від малюка, ви можете бути впевнені, що в кріслі-качалці він у безпеці.
  • Деякі моделі крісел-качалок оснащені коліщатками, що спрощує їхнє переміщення по дому.
  • Існують складні моделі крісел-качалок, які зручно брати із собою в поїздку чи гості.


Види крісел-качалок, їх переваги та недоліки

Щоб вам було простіше зрозуміти, яке саме крісло-гойдалка підійде вашій дитині, ознайомтеся з характеристиками кожного з видів. Їх лише чотири, і кожен відповідає певним вимогам.

Шезлонг

Шезлонги складаються з вигнутої основи (опори) і сидіння, оббитого приємною на дотик тканиною. Зовнішньо Шезлонг схожий на гамак і розгойдується за рахунок рухів дитини, яка знаходиться всередині.

Можна купити дитяче крісло качалку-шезлонг за вигідною ціною, тому що такі моделі бувають порівняно недорогими. Крім того, це відмінний вибір на випадок, якщо ви не маєте дуже великого простору - шезлонги досить компактні. А ще конструкція у таких качалок зовсім не громіздка, що дозволяє легко переносити їх та брати кудись із собою.

До недоліків шезлонгу можна віднести те, що це крісло гойдалки для немовлят. Тобто, цей варіант підходить тільки для новонароджених, і коли дитина буде підростати, від шезлонгу доведеться відмовитися, замінивши його моделлю побільше з можливістю регулювання розміру.


Крісло качалка

Якщо вашій дитині вже близько 6 місяців, то вам підійде крісло гойдалки для заколисування дитини, спинку якої можна регулювати. На відміну від шезлонгів, такі моделі можна вважати повноцінними люльками, але в той же час вони можуть стати стільчиком для годування, наприклад.

Принцип розгойдування в даному випадку такий самий: малюк активно рухається всередині і заколисує себе сам. Але можна допомогти йому, якщо сам він робити цього не хоче.

Завдяки можливості регулювання спинки такі крісла-гойдалки прослужать довше і можуть бути використані не тільки для новонароджених дітей.

У нашому інтернет-магазині дитячих товарів Ви зможете знайти всі потрібні для вашої родини товари.

Електронне крісло-гойдалка

Конструкція таких моделей дійсно нагадує гойдалки: є опори, на які кріпиться рухома частина з сидінням, яке розгойдується взад-вперед. Опори зазвичай прогумовані або оснащені іншим запобіганням ковзання по поверхні.

Головна особливість таких гойдалок – їхнє електронне управління. Завдяки живленню від мережі або батарейкам вони розгойдують дитину самостійно, незалежно від її рухів усередині колиски. Швидкість розгойдування регулюється батьком.

Якщо хочете купити крісло качалку для немовляти саме такої моделі, будьте готові до витрат, тому що такі гойдалки коштують дорожче за шезлонги.


Закачуючий центр

Це ціла машина, що виконує різні функції: може і закачати дитину різними способами, і заспівати їй колискову на вибір, і розважити рухливими іграшками. Управління такої станції може здійснюватись через смартфон або спеціальну панель, що йде в комплекті. Це відмінний варіант для зайнятих батьків: центр, що заколисує, робить все сам і забезпечує максимальний комфорт дитині.

До недоліків такого варіанту можна віднести якусь громіздкість: центри, що закачують, займають багато місця і зовсім не підходять для частих транспортувань через велику вагу. Ціна таких моделей також не найпривабливіша. Через велику кількість функцій коштують центри, що заколисують, досить дорого.

Останні статті